Viac ako len krčma

Pivovar U Ábela je viac ako pivovar. súčasťou pivovaru je aj piváreň, v ktorej si miesto nájde naozaj každý. Ľudia hľadajúci prvotriedne pivá a lokálne chuťovky, či rodiny s deťmi pre ktoré je k dispozícii detský kútik. Cyklisti si bajky môžu odparkovať priamo vo vnútri. Vašim domácim miláčikom ponúkneme misku vody. Okrem športových prenosov ktoré premietame na veľkom plátne, organizujme aj koncerty, kvízy, ale aj komunitné grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Zadarmo si môžete zahádzať šípky alebo ťuknúť historické kalčetko.

Cyklo friendly

Dog friendly

Detský kútik

Novinky

OMPR 12%

american pale ale Klasický predstaviteľ amerických “ejlov” s použitím typickej americkej aromatickej odrody chmeľu. V pive nájdete príjemnú chmeľovú vôňu s nádychom trávy či korenia. Obsah alkoholu v pive je 5,0 % objemových. Horkosť cca 22 IBU ( International Bittering Units ).

zobraziť viac »

Oslavy

pivovar u ábela ponúka originálny priestor na podujatia, firemné stretnutia, oslavy a večierky. kapacita – 100 miest kapacita na sedenie – 60 miest ponúkame  – prehliadky pivovaru, catering,živú hudbu, fajčiarsku miestnosť, šípky, stolový retro futbal (calcheto) vybavenie – projektor, plátno, wifi, ozvučenie, pódium, flexibilné sedenie

zobraziť viac »

Distribúcia

Naše pivo predávame do podnikov, hotelov, barov, a ďalších prevádzok, ktor0 spĺňajú prísne normy na uskladnenie a chladenie remeselného, nepasterizovaného a nefiltrovaného piva. v ponuke máme: KEG 50 l KEG 30 L KEG 20 L Flaša 0.33 L Flaša 0.66 L v prípade záujmu o

zobraziť viac »
Kapacita

100 ľudí

Počet píp

10 kohútov

Pivo

10 druhov

Sleduj nás na instagrame

Oslavujte u Ábela

V Pivovare U Ábela Vám vieme zorganizovať dokonalú oslavu, teambuildingovú akciu, svadbu a iné. Štýlové a moderné “craftbeer” prostredie bez bielych obrusov, kde sa Vaši hostia budú cítiť uvoľnene aj vďaka našej obsluhe, ktorá sa o Vás dokonale postará. Bez problémov pre Vás zabezpečíme aj catering presne podľa Vašich požiadaviek a chutí. K dispozícii je veľké plátno, projektor s HDMI výstupom, spotify, mikrofón, kalčeto, šípky, detský kútik. Či už potrebujete uzavrieť celý Pivovar, alebo Vám stačí iba časť, určite nájdeme vhodné riešenie.
Ak máte nejaké iné požiadavky, sem s nimi, tešíme sa na Vás!
Vieme pre Vás usporiadať aj riadenú ochutnávku s prehliadkou pivovaru, kde sa Vás ujme sládek alebo majiteľ, ochutnáte všetky naše pivá, vysvetlíme Vám celý proces výroby, rozdiel medzi horne a spodne kvaseným pivom a množstvo iných zaujímavostí.

Ako to u nás vyzerá

Scroll to Top