Viac ako len krčma

Pivovar U Ábela je viac ako pivovar. súčasťou pivovaru je aj piváreň, v ktorej si miesto nájde naozaj každý. Ľudia hľadajúci prvotriedne pivá a lokálne chuťovky, či rodiny s deťmi pre ktoré je k dispozícii detský kútik. Cyklisti si bajky môžu odparkovať priamo vo vnútri. Vašim domácim miláčikom ponúkneme misku vody. Okrem športových prenosov ktoré premietame na veľkom plátne, organizujme aj koncerty, kvízy, ale aj komunitné grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Zadarmo si môžete zahádzať šípky alebo ťuknúť historické kalčetko.

Cyklo friendly

Dog friendly

Detský kútik

Novinky

Rock Show v Pivovare U Ábela

Brutálna rocková nálož z Dánska. AC/DC, Rolling Stones, Metallica,Queen a iné. Pozvánka na II. Rock Show U Ábela… II. Rock Show – piatok 4.10. od 18:00 Najbližšie zahrá Claus v našom Pivovare “v termeňi piatkovom”. Čekni článok nižšie, kde ho trochu predstavíme a ukážame Vám,

zobraziť viac »

Gril párty v Pivovare U Ábela 2

O filmoch sa hovorí, že dvojka je horšia. V prípade gril párty v Pivovare U Ábela to však neplatí. Prines si vlastné mäso Pre veľký úspech Gril párty 1, sa naši hostia pýtali, či budeme túto akciu ešte niekedy opakovať. Grilovačka mala naozaj veľký úspech.

zobraziť viac »

Viac, ako len Pivovar

Pivovar U Ábela je miestom pre všetkých. Čo všetko okrem kvalitného remeselného piva ponúkame sa dočítate nižšie v článku, ale najlepšie urobíte, keď rovno prídete. Športové prenosy Samozrejmosťou je veľké plátno a live vysielanie športových prenosov. Liga majstrov, naša domáca futbalová súťaž, top ligové európske

zobraziť viac »
Kapacita

100 ľudí

Počet píp

10 kohútov

Pivo

10 druhov

Sleduj nás na instagrame

Oslavujte u Ábela

V Pivovare U Ábela Vám vieme zorganizovať dokonalú oslavu, teambuildingovú akciu, svadbu a iné. Štýlové a moderné “craftbeer” prostredie bez bielych obrusov, kde sa Vaši hostia budú cítiť uvoľnene aj vďaka našej obsluhe, ktorá sa o Vás dokonale postará. Bez problémov pre Vás zabezpečíme aj catering presne podľa Vašich požiadaviek a chutí. K dispozícii je veľké plátno, projektor s HDMI výstupom, spotify, mikrofón, kalčeto, šípky, detský kútik. Či už potrebujete uzavrieť celý Pivovar, alebo Vám stačí iba časť, určite nájdeme vhodné riešenie.
Ak máte nejaké iné požiadavky, sem s nimi, tešíme sa na Vás!
Vieme pre Vás usporiadať aj riadenú ochutnávku s prehliadkou pivovaru, kde sa Vás ujme sládek alebo majiteľ, ochutnáte všetky naše pivá, vysvetlíme Vám celý proces výroby, rozdiel medzi horne a spodne kvaseným pivom a množstvo iných zaujímavostí.

Ako to u nás vyzerá

Scroll to Top